Валерій Медвідь: «Цукровий завод працює і буде працювати, розвиватися, успішно вести справи всупереч труднощам».

Інтерв’ю з директором ВП «Томашпільський цукровий завод» ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» Валерієм Медвідь у переддень професійного свята – Дня працівників харчової промисловості, але переважно розмовлятимемо про будні представників цієї галузі -  цукроварів, про особливості, виклики й здобутки цьогорічного сезону цукроваріння, а також і про майбутнє заводу – найбільшого роботодавця Томашпілля, що найбільше хвилює наших земляків.

 

- Валерію Володимировичу, яким видався цьогорічний сезон цукроваріння?

- Кожен господарський рік  своєрідний і взагалі не схожий на минулі. Особливим і досить тривожним є цей рік, адже зіштовхнулися з такою проблемою, як ціна на паливно-мастильні матеріали, зокрема на природний газ. Не секрет, що наразі ціна на газ б’є всі рекорди, на що є об’єктивні і суб’єктивні причини загального характеру. І цукровий завод став заручником ситуації, оскільки частково працює на природному газі.

Передбачаючи ймовірність такої ситуації й дбаючи про майбутнє підприємства, було вжито ряд заходів упродовж років, аби адаптувати  цукровий завод під часткове спалювання вугілля. Бо перейти повністю на вугілля не дозволяють схеми.

- Чи реально перейти на альтернативні види палива, приміром, на солому?

- Теоретично це можливо, але практично, враховуючи об’єми, – не реально, бо кожне паливо має свою калорійність.

Але є більш сучасні методи переходу ТЕЦ цукрового заводу на альтернативні види палива: скоротити витрати природного газу або повністю замінити, перейшовши на спалювання біогазу власного виробництва із власної сировини.  

І це є наша мета, до якої ми йдемо. Уже розроблено проєкт, на реалізацію якого потрібні чималі інвестиції, бо своїх обігових коштів не вистачить. Тому для отримання співфінансування ведуться перемовини з Європейським банком реконструкції та розвитку, якому надана вже вся необхідна документація,звітність тощо.

- Які цьогоріч, зокрема, вживалися заходи у рамках удосконалення, модернізації й підготовки цукрового заводу до нового сезону?

- Модернізація, реконструкція потужностей упродовж років здійснюється відповідно до програми розвитку, яка розробляється на найближчих 6 років. Тож відповідно до програми  було реконструйовано відділення першої кристалізації із заміною вакуум-апаратів із механічними циркуляторами, які працюють в автоматичному режимі.

Також цього року було придбано та встановлено центрафугу другого продукту фірми ВМА К3080, яка дає можливість отримувати якісний цукор на другому продукті, фільтр-прес марки «Східна Україна», що дав можливість відмовитися від експлуатації громіздких та енергозатратних вакуум-фільтрів, які мали певні втрати цукру в осаді.

Усі реконструкції, які були заплановані на цей рік, виконані, запущені і працюють.

- Як щодо забезпечення сировиною для переробки, продуктивності заводу й до якого часу працюватиме завод?

- Цього року завод розпочав свою роботу 15 вересня. Попередньо плануємо завершити цукроваріння у третій декаді грудня.

Завдяки проведеним реконструкціям сьогодні завод переробляє 2750-2800 тонн солодких коренів на добу.

Буряки повністю свої. Їх посіяно на площі 6 тис. га. До збирання підлягає ще 2/3 від посіяного.

Зберігається буряк нормально, але вміст цукру  не дуже тішить, оскільки була холодна весна й відповідно пізно посіяли цукровий буряк та період вегетації змістився й порушився. А це в свою чергу відобразилося на тому об’ємі цукру, який був у ньому накопичений на період викопування. Проте коренеплоди переробляються добре, без надлишкових витратних матеріалів у переробці.

- Які сьогодні ринки збуту виробленої продукції?

- Переважно це внутрішнє споживання, хоча виробляємо цукор найвищої 1 категорії – це високий рівень стандарту. Спектр споживання такого цукру дуже широкий і проблем із реалізацією немає. Проте є проблема з ціною. У співвідношенні тих затрат, які ми несемо сьогодні, зокрема на енергоносії, то ціна на цукор повинна і вона буде більшою.

- Як вдається виживати, триматися на плаву, адже цукрові заводи закриваються по всій Україні, а на Вінниччині їх залишилося уже 5?

- Перш за все це економічний підхід у розрахунку тих затрат, які ми плануємо понести і відповідно до того, що ми маємо отримати. У нас є чіткий бюджет, розрахований на певні затрати й на очікувану собівартість цукру, й чітко його дотримуємося, аби не випускати надзвичайно дорогу продукцію. Сьогодні цукор потрібен якісний, але дешевий у собівартості.

Томашпільський цукровий завод працює і буде працювати, розвиватися, успішно вести справи всупереч труднощам. Водночас надаватиме людям роботу, виплачуватиме їм зарплату й сплачуватиме податки до бюджетів, у тому числі й місцевого. Наразі заборгованості у цих питаннях немає.

- А чи забезпечений завод необхідними кадрами?

- Завод кадрами забезпечений на 100 %. Була така проблеми – учбові заклади не випускали фахівців за тими спеціальностями, які потрібні нам. Тож ми впровадили програму, відповідно до якої здійснюємо навчання кадрів на підприємстві і за його ж рахунок, виходячи з потреби в основних виробничих професіях: оператор-варщик утфелю першого продукту, оператор дифузії, оператор випарної станції, машиністи парових котлів, машиністи турбін.

Треба людину вчити і вирощувати у себе на підприємстві, адаптовану вже до самого виробництва. Щоб підготувати фахівця треба рік, а то і більше. За цей час вивчити обладнання, на якому працюватиме, навчитися ремонтувати його, знати всі процеси й вміти управляти ними.

- Тож Ви вже підібрали надійний колектив?

- Підбір кадрів дуже важливий процес. На сьогодні колектив сформований такий, що з ним можна йти в бій і боротися зі всіма труднощами, які з’являються.

- Ви особисто берете участь у підборі кадрів?

- Звичайно. Але ми це робимо колегіально. Мене цікавить думка людей, які безпосередньо контактуватимуть із людиною, виконуватимуть спільні функції тощо.

- Зрозуміла, що довіряєте. А чи провіряєте? Чи часто буваєте на заводі?

- На заводі щоденно зранку і ввечері, як мінімум. Але стараюся бути якомога частіше, як тільки не прив’язаний до адміністративних справ. Чому? Тому що процес треба бачити, чути і відчувати, аби вчасно реагувати й впливати на усунення якихось несправностей, щоб усі вузли працювали максимально ефективно і в кінцевому результаті давали якісний продукт. Адже наш завод сертифікований за системою безпеки харчових продуктів HACCP, що є обов’язковим для всіх підприємств, що працюють із харчовою продукцією, а продукція відповідає стандарту ДСТУ ISO 22000. Тож цього рейтингу й тримаємося.

- Валерію Володимировичу, що б Ви побажали своєму колективу з нагоди професійного свята – Дня працівників харчової промисловості, що відзначається в Україні в третю неділю жовтня?

- Шановні працівники Томашпільського цукрового заводу й ветерани галузі, прийміть слова заслуженої подяки, шани і найщиріші вітання. Нехай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним, родинне тепло і затишок допомагають у виконанні покладених на вас професійних обов'язків.

Зичу вам міцного здоров'я, наснаги, миру й спокою на нашій землі, високих матеріальних статків у ваших сім'ях та нових виробничих успіхів.