Соціальна відповідальність

Ми орендуємо земельні ділянки у 11 тисяч пайовиків, велика кількість яких – наші співробітники. Стабільне надання робочих місць в аграрному секторі, підвищення якості життя співробітників та їх сімей, добросовісна виплата податків та зборів, стійкий розвиток землеробства і тваринництва, активна підтримка духовного життя українського села, благодійність і меценатство у співтовариствах, де ми працюємо, - ось основні елементи нашої соціальної активності. 

Наші співробітники, їх професійний розвиток і благополуччя, - у центрі уваги компанії. Передусім, ми створюємо належні умови праці, пропонуємо достойну заробітну плату, піклуємося про зайнятість досвідчених спеціалістів протягом усього року і про залучення молодих кадрів в сільську місцевість. Крім того, ми надаємо соціальний пакет, організовуємо обіди, компенсуємо вартість лікування в санаторно-оздоровчих закладах, на пільгових умовах надаємо техніку для обробітку приватних земельних ділянок. 


Ведемо постійний активний діалог з сільськими радами населених пунктів, де розташовані землі, які ми обробляємо: визначаємо  потреби місцевих громад і їхнє очікування від нашого бізнесу,  надаємо допомогу там, де вона відповідає цінностям, позиціям і можливостям компанії. 

Наприклад, церква св. Миколая в селі Паланка Томашпільського району Вінницької області була побудована переважно за рахунок допомоги нашої компанії і при активній участі її співробітників. Перша в Томашполі церковно-приходська школа при Раківському Свято-Троїцькому храмі також з’явилася завдяки багатолітній допомозі компанії. Також надається допомога в будівництві церковної споруди в селі Білоусівка Тульчинського району.

Постійно надається благодійна і спонсорська допомога сільським громадам, виділяються засоби на підтримку соціально-культурної сфери, ремонту доріг, газифікацію, на будівництво і благоустрій храмів. Ми допомагаємо в придбанні інвентарю і необхідних матеріалів школам, дитячим садкам, фельдшерсько-акушерським пунктам, Центру реабілітації дітей-інвалідів в с. Гнатків. 

Допомогаємо в проведенні спортивних та культурних заходів  в районах діяльності підприємства. 
Постійний курс на стійкий розвиток українського села і реалізація соціальних програм – невід’ємна частина нашого бізнесу.