Історія

2004

   У вересні створено «Агрокомплекс «Зелена долина» - багатогалузевий виробничий комплекс.

   Основою агрокомплексу стали: Томашпільський цукровий завод, що був побудований в 1856 році та господарства Томашпільського і Тульчинського районів Вінницької області.

2005

   Продовження виконання програми розширення земельного банку агрокомплексу для забезпечення потужностей цукрового заводу власною сировиною

   Інтенсивно оновлюється парк механізації із придбанням сучасної техніки провідних закордонних та вітчизняних виробників.

   Перехід на новий рівень агротехнологій. Технічно переоснащується буряковий комплекс підприємства.

   Будується нове вапняково-випалювальне відділення із досягненням найкращих показників на даній технологічній ділянці в цукровій галузі України.

2006

   Реконструюються цехи головного корпусу заводу із встановленням вакуум-апаратів з механічною циркуляцією та переходом на трьох продуктову схему. 

   Удосконалюється теплова схема виробничого комплексу з монтажем плівкового випарного апарату, пластинчатих та утфельних теплообмінників замінюється фільтрувальне обладнання з використанням фільтр-пресу та мішочних сиропних фільтрів. 

   Проводиться заміна бурякорізок, оновлюється насосний парк, модернізується сушильний комплекс цукрового заводу.

2007

   Інвестуються ресурси в придбання Журавлівського хлібоприймального підприємства.

   Забезпечення агрокомплексу власними потужностями по переробці сількогосподарської продукції  з відвантаженням залізничним транспортом.

2008

   Завантаження Томашпільського цукрового заводу на 100% власною бурякосировиною виходячи із потужностей  та економічної доцільності з переробкою у 2008 році рекордної за історію кількості.

2009

   Організація діяльності підприємства як вертикально інтегрованої компанії із забезпеченням використання сучасних підходів контролю та управління виробництвом з виходом на новий рівень ефективності, конкурентоспроможності, розвитку агропромислового комплексу Зелена долина.

2010

   Агрокомплекс «Зелена долина» проходить міжнародну сертифікацію своєї продукції як органічної.

2011

   Агрокомплекс випускає облігації первинної позики на «Українській біржі» та стає першим представником аграрної галузі в її історії.

   Підприємство нагороджено грамотою за зайняте I місце серед цукрових заводів області по техніко-економічним показникам.

2012

   Проведена реорганізація підприємства зі створенням двох  потужних машино-тракторних формувань із придбанням великої кількості сучасної, високотехнологічної сільськогосподарської техніки провідних виробників світу.

2013

   Проведена реконструкція хлібоприймального підприємства із встановленням обладнення італійської компанії Strahl направленої на підвищення потужностей по переробці сільськогосподарської продукції.

2014

   Томашпільський цукровий завод переробив рекордну кількість цукрового буряка за сезон, зайнявши ІІІ місце по Україні та області серед заводів виробників цукру.

   Протягом року було переведено два парові котли на тверді види палива. Дані заходи дали можливість зменшити споживання газу на 20 відсотків.

   Проведено ряд робіт по тепловій та технологічній схемі, що призвело до підвищення основних показників виробництва.

2015

   21 березня 2015 року відбулася церемонія нагородження переможців ХІХ Загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ». «Аграрієм року», в номінації «Аграрій року» переміг Юрій Анатолійович Мороз, генеральний директор Агрокомплексу «Зелена долина».

2016

   В 2016 році на фермі с. Паланка ВП «Тваринництво» була проведена реконструкція тваринницьких приміщень та монтаж доїльного залу із системою «Ялинка». 

   Безприв'язне утримання корів із доїнням їх у залах  дало  можливість підвищити надої та  отримувати молоко найвищого ґатунку, вести племінну роботу на належному рівні та забезпечити комфортні умови праці.

2017

   В липні завершено І чергу будівництва комплексу переробки та зберігання сільськогосподарської продукції потужністю 30 тисяч тон на існуючому хлібоприймальному підприємстві.

   Таким чином, загальну потужність зберігання на ВП «ХПП»  збільшено до 60 тисяч тон.

   Тепер виробничий комплекс зможе приймати та переробляти до 4 тисяч тон зерна протягом доби .

2018

   ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" отримав нагороду "Лідер року 2017" серед підприємств -лідерів економіки України.

   Завершено будівництво цукрового складу на території Томашпільського цукрового заводу. Будівництво цукрового складу призвело до збільшення потужності по зберіганню цукру майже на 30% та скоротило збутові та логістичні витрати.

   За рахунок впроваджених організаційно-технічних заходів підприємство здатне виробляти до 50 тис.тон білого кристалічного цукру.