Рослинництво

На 25 тисячах гектарів  землі Тульчинського, Томашпільського,Немирівського, Шаргородського та Тиврівського районів Вінницької області ми вирощуємо пшеницю, ячмінь, цукровий буряк, соняшник, кукурудзу, сою. Зернові і технічні культури реалізуємо на внутрішніх та зовнішніх ринках, кормові культури після переробки на власному комбікормовому заводі постачаємо на власні твариницькі комплекси. Переробкою вирощеного буряка займається Томашпільський цукровий завод у складі Агрокомплексу.   

Турботливо обробляти родючі землі Вінниччини нам допомагає високопродуктивна техніка від провідних виробників: CLAAS, HORSCH, Case, Fendt, Ropa, New Holland, Berthoud, Lemken, Kverneland, Great Plains, а також все необхідне навісне та причіпне обладнання.

З липня 2017 року на Агрокомплекс «Зелена долина» використовується система супутникового моніторингу CROPIO, яка  разом з інформацією про погоду і даними з супутника моніторить стан  посівів  і відповідно до індексу вегетації дає прогнози по врожайності вирощуваних культур. CROPIO дозволяє відстежувати погодинну і щоденну роботу, продуктивність і пересування техніки. Система може відправляти автоматичні оповіщення в таких ситуаціях як: робота без плану, відсутність сигналу, відхилення від маршруту,  та інші. 

В планах Агрокомплексу – підвищення врожайності шляхом впровадження сучасних технологій і вирощування культур, що користуються попитом на сільськогосподарських ринках. Робиться ставка на застосування широкозахватної та енергозберігаючої техніки з високим рівнем продуктивності.